Moduliniai namai MODULE CONCEPT - tai ekologiški namai!

Kas tai yra modulinis namas?

Modulinis namas – tai namas surenkamas iš modulių.

Kas yra modulis?

Modulis – tai medinis ir metalinis karkasas, surenkamas iš atskirų rėmų su viršutine ir apatine apšiltinta danga. Modulio sienos surenkamos iš atskirų panelių, kai kurios pritaikytos langams ir durims. Jų kiekis ir rūšis priklauso nuo projekto. Vidiniuose modulio kampuose numatyti kanalai elektros instaliacijai, šildymo sistemos bei vandens vamzdžiams.

Modulio panelės turi bazinę apdailą. Išorinė ir vidinė apdaila – medinė šaliuotė, grindys – medinės lentos, lubos – medinė šaliuotė. Jei klientas pageidauja gali būti kitokia apdaila.

Kaip įdiegti modulinį namą?

Kai priimtas bendras kliento ir projektuotojo sprendimas, yra aiškus namo projektas, pradedama namo konstrukcijų, elementų gamyba. Po 3 – 4 savaičių pirkėjas pasiima savo namo detalių komplektą arba mes jį pristatome.

Namo montavimas

Kranu surenkamas karkasas ir pastatomas ant paruošto pagrindo. Modulio konstrukcijoje karkasai sujungiami išilgai bei įstrižai be vidinių pertvarų. Mūsų technologija namas statomas ant trambuoto grunto,įrengiant nesudėtingus, negilius pamatus. Mes siūlome naudoti sraigtinius firmos “Krinner” pamatus, kurie sumontuojami specialiu „raktu“ per 1 – 2 dienas.

Įrengus karkasą montuojamos sieninės panelės, įdedami langai ir durys, įrengiamos vidinės pertvaros, kurios gaminamos iš analogiškų panelių su izoliacija, apsaugančia nuo triukšmo ir skersvėjo. Mūsų namai turi plokščią stogą.Tai galimybė išnaudoti plotą įrengiant terasą, kuri gali būti puiki vieta barbekinei arba baseinui. Tai įmanoma dėl to, kad maksimali karkaso apkrova yra 1,5 tonos kvadratiniam metrui.

Pagal specialų užsakymą stogas gali būti ir šlaitinis.

Medžiagos

modulinis namas

„MODULE CONCEPT“ namai – tai ekologiški, atsparūs ugniai ir vandeniui namai!!! Jų sienos sudarytos iš medinio arba metalinio karkaso, pripildyto ekovatos, drėgmei  ir garui atsparių plėvelių, MFP plokštės.

Ekovata – tai celiuliozinė šilumos-garso-izoliacinė medžiaga, naudojama statybose, ypač ten, kur būtina temperatūros, garso ir kondensato kontrolė. Naudojamos medžiagos yra netoksiškos, nelakios, nekenksmingos žmogui. Ekovata nedegi, ji neleidžia ugniai plisti. Nesuslūgimas vertikaliose konstrukcijose – viena svarbiausių eksploatacinių ekovatos savybių.

MFP – tai “pagerinta mediena” – patvaresnė ir elastingesnė, kadangi plokščiose skiedrose išsaugotos visos naudingosios medžio masyvo savybės, be jai būdingų trūkumų ( šakelių, plaušų krypties pokyčių). Specialus plokštės paviršiaus apdorojimas garantuoja jos atsparumą vandeniui ir ugniai, tokių plokščių savybės pastebimai pranoksta tas pačias medžio masyvo savybes. MDF plokštės atsparios smūgiams, drėgmės ir temperatūros pokyčiams.

Medžiagos, naudojamos “MODULE CONCEPT” namų statybai gali būti perdirbtos pakartotinai ir atitinka visus šiuolaikinius reikalavimus ir standartus.

SUSISIEKITE Su mumis

El. paštas »
info@moduleconcept.lt

Darbo laikas
P - Pn: 8.00 - 17.00

Prekyba » +370 683 43 242
Gamyba » +370 677 97 785

Gamybos cechas »
Turgaus g. 9, Jašiūnai, Šalčininkų r. sav.